Nabídka práce > MANUFACTURING ENGINEER | MLADÁ BOLESLAV

MANUFACTURING ENGINEER | MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

Hledáme zkušeného výrobního inženýra. Máte zkušenosti z obdobné pozice? Domluvíte se anglicky? Pak mi neváhejte zaslat své CV!

Náplň práce:

- Optimalizovat výrobní procesy, řešit sériové problémy
- Zlepšování efektivity, produktivity a kvality výroby – implementací nových technologií do výroby
- Rozmístění zařízení ve výrobní lince a monitorování funkčnosti
- Vytvářet a spravovat pracovní návody a podílení se na dodržování výrobních procesů.
- Zabezpečovat správnost a aktuálnost dat v systémech.

Požadavky

- Min. SŠ strojírenského oboru
- AJ na úrovni B1 - mluvená i písemná forma
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- Znalost automotive výhodou
- Zkušenosti s řízením a optimalizací výrobních linek
- Znalost MS OFFICE - kontingenční tabulky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Stravenky - Pružná pracovní doba - Příspěvek na penzijní připojištění - Karta na volnočasové aktivity - Další vzdělávání - jazykové kurzy aapod.
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav