Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY | MLADÁ BOLESLAV

INŽENÝR KVALITY | MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

Hledáme INŽENÝRA KVALITY! Máte zkušenosti s dodavatelskou nebo zákaznickou kvalitou v automotive? Domluvíte se anglicky? Znáte VDA. 6.3.? Tak mi neváhejte zaslat své CV!

Co Vás na pozici čeká:
- Řešení dodavatelské, ale také zákaznické kvality
- Komunikace se zákazníkem a dodavatelem
- Analýza příčin problémů ve výrobním procesu
- Řešení reklamací
- Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti
- Účast na interních a zákaznických auditech
- Příprava opatření pro zlepšení interní i externí kvality
- Reporting svému přímému nadřízenému

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Znalost automotive
- Znalost VDA 6.3
- Zkušenost s řízením eskalací od zákazníka
- AJ na úrovni B2 - denní komunikace
- Znalost MS OFFICE

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Stravenky - Pružná pracovní doba - Příspěvek na penzijní připojištění - Karta na volnočasové aktivity - Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav