Nabídka práce > INŽENÝR ÚDRŽBY| vhodné pro absolventy

INŽENÝR ÚDRŽBY| vhodné pro absolventy

Náplň práce

Máš technické vzdělání a domluvíš se anglicky? Máš znalosti v oblasti mechaniky a hydrauliky strojů?
Pokud chceš nastartovat kariéru v úspěšné výrobní společnosti, neváhej a dej nám o sobě vědět!

Náplň práce
* Plánování a zabezpečování pravidelné údržby strojů
* Analýza stávajících problémů
* Implementace vylepšení procesů
* Komunikace s dodavateli strojů
* Zodpovědnost za seznam náhradních dílů

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* AJ na komunikativní úrovni B2
* znalost mechaniky a hydrauliky strojů
* VÝHODOU: praxe na obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Bonusy a prémie * Roční valorizace mzdy * 25 dnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Dotované stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Cafeterie, MultiSport karta
  • Místo pracoviště: Ostrava