Nabídka práce > OBSLUHA FOLIOVACÍHO STROJE 35000 Kč

OBSLUHA FOLIOVACÍHO STROJE 35000 Kč

Náplň práce

Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou komponent pro potravinářství hledáme

OPEARÁTORY NA OBSLUHU JEDNOÚČELOVÝCH LINEK

Náplň vaší práce:

Zajištění chodu jednoúčelových linek jako jsou automatizované baličky nebo řezačky.

- nastavení stroje a spuštění stroje do chodu
- průběžná kontrola chodu během směny
- doplnění materiálu do stroje
- kontrola kvality výrobků
- skládání či etiketování
- nastavování parametrů stroje v PC
- nepřetržitý provoz (12tky)

Vše Vás naučíme, ale chce to trpělivost a nacpat si pár věcí do hlavy.Pozici může vykonávat i ten, který nemá předchozí praxi-podmínkou je zájem se něco naučit, pečlivost.
Fyzicky není náročné, nejedná se o monotonní práci.

Vhodné pro ženy i muže.

Nástup na HPP do kmene dle domluvy, lze ihned po pohovoru a prohlídce provozu.

Požadavky

Jakého člověka hledáme?

- kdokoliv kdo má smysl pro detail a je pečlivý
- vzdělání technické je výhodou nikoliv podmínkou
- osvědčili se i středoškoláci unaveni rutinou v kanclu nebo absolventi co se nebojí se naučit něco nového
- umí používat PC uživatelsky
- je pečlivý a más mysl pro detail
- nevadí mu chodit na 12tky a mít na sobě overal

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nástupní základní mzda v rozmezí 28-30000 Kč. Plus příplatky za smeny a bonusy za výkon. Po ZD navýšení mzdy a celkově můžete dojít po adaptaci k výraznímu navýšení nástupní mzdy. Fajn pracovní kolektiv. Smlouva na HPP přímo do kmene, moc pěkné pra
  • Místo pracoviště: Olomouc