Nabídka práce > TEAMLEADER KALIBRAČNÍCH INŽENÝRŮ

TEAMLEADER KALIBRAČNÍCH INŽENÝRŮ

Náplň práce

Buď součástí giganta ve vývoji, simulaci a testování pohonných jednotek! Pojď pracovat do Mladé Boleslavi jako TEAMLEADER kalibračních inženýrů.

Čeká Tě:
- Technické a oborové řízení a další rozvoj specializovaného týmu kalibračních inženýrů
- Podpora všech projektů, na kterých se ve specializovaném týmu pracuje
- Další rozvoj procesů a metod
- Sledování tržních a technologických trendů
- Podpora a rozšiřování spolupráce s ostatními specializovanými týmy v rámci skupiny
- Aktivní nábor nových zaměstnanců v úzké spolupráci s vedením divize a personálním oddělením
- Školení a další rozvoj kalibračního týmu, neustálé rozšiřování kompetencí, které jsou přínosem pro kalibrační i společnost
- Akvizice nových projektů v úzké koordinaci s vedením divize a prodejem

Požadavky

- VŠ technického zaměření
- Zkušenosti s kalibrací ECU / TCU / BMS a srovnatelných systémů
- Zkušenosti s vedením týmu min. 2 roky
- Zkušenosti s řízením projektů
- Ochota cestovat
- Velmi dobrá znalost němčiny, znalost angličtiny výhodou
- Vynikající komunikační schopnosti, schopnost týmové práce a proaktivní přístup při řešení problémů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova - Atraktivní balíček odměn (stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity) - Program rozvoje zaměstnanců - T
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav