Nabídka práce > JUNIOR ÚČETNÍ | SSC | ČESKOBUDĚJOVICKO | AŽ 40 000 Kč

JUNIOR ÚČETNÍ | SSC | ČESKOBUDĚJOVICKO | AŽ 40 000 Kč

Náplň práce

V centru sdílených služeb máme volné místo pro novou ÚČETNÍ nebo nového ÚČETNÍHO!

Klíčové je umět anglicky nebo německy na pokročilé úrovni a být machr na Excel. Praxi uvítáme, ale nelpíme na ní!

Pracovní náplň:
- Podle jazyku budete mít přiděleno portfolio klientů
- Budete spravovat klientské položky, řešit rozúčtování plateb, zákaznická salda
- Účtování faktur a dobropisů
- Zákaznické upomínky

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, případně relevantní praxe
- Angličtina nebo němčina pro každodenní užití slovem i písmem (B2+)
- Ideálně praxe v podnikových financích, účetnictví
- Pokročilá znalost MS Excel
- Buldočí nátura, nebát se komunikovat, proaktivita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Finanční prémie a bonusy - Home office 1 den v týdnu - Flexibilní pracovní doba (jádro 9-15 hod.) - Závodní stravování - Benefit karta - Osobní i odborný rozvoj
  • Místo pracoviště: České Budějovice