Nabídka práce > BRAND MARKETING MANAGER | JUNIOR

BRAND MARKETING MANAGER | JUNIOR

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti Brand marketingu, včetně spolutvorby marketingové strategie pro svěřenou značku? Chcete se podílet na rozvoji mladých značek v prestižní společnosti, která patří mezi TOP5 ve svém oboru? Máte zkušenosti z oblasti FMCG nebo příbuzné oblasti, nebo Vás tato oblast zajímá?

Co Vás na pozici čeká:
- Zaměříte se na mladý brand v rámci portfolia společnosti a budete se podílet na jeho rozvoji ve spolupráci s týmem a Senior Brand managerem.
- Budete se podílet na plánování obchodní a marketingové strategie.
- Získáte zkušenosti z oblasti projektového řízení portfolia.
- Čeká Vás spolupráce s agenturami.
- Budete se podílet na plánování a správě finančního rozpočtu pro danou značku.

Dobře dostupná lokalita poblíž metra.
Možnost občasné práce z domu.

Zaujala Vás pozice a chcete se dozvědět více? Zašlete svůj životopis!

Požadavky

- Praxe na podobné pozici (v oblasti Brand marketingu nebo Projektového managementu)
- Zkušenost s tvorbou marketingové strategie včetně práce s budgetem
- Čeština i Angličtina na pokročilé komunikativní úrovni
- Velmi dobré komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené + 6 dní placeného volna - Možnost práce z domova - Flexibilní pracovní doba - Cafeterie v hodnotě 2.200 Kč měsíčně - Stravenkový paušál
  • Místo pracoviště: Praha