Nabídka práce > MANAŽER PRODEJNY | luxusní šperky

MANAŽER PRODEJNY | luxusní šperky

Náplň práce

Chcete být součástí mezinárodní společnosti s největší výrobou diamantových šperků? Máte zkušenosti s prodejem, řízením zaměstnanců a baví Vás komunikace? Pak nám zašlete Váš CV!

Náplň práce
- Řízení a optimalizace celkového provozu prodejny.
- Tvorba strategií pro zvyšování návštěvnosti obchodu a posilování povědomí o značce.
- Aktivní poskytování zákaznických služeb .
- Vedení týmu s cílem dosáhnout stanovených cílů.
- Budování trvalých vztahů se zákazníky prostřednictvím různých prodejních kanálů.
- Poskytování exkluzivních služeb VIP klientele.
- Zajištění náboru a školení zaměstnanců.

Smlouva: HPP
Režim: Dlouhý - krátký týden, po zaučení možnost určit si směny
Lokalita: Praha - Chodov

Požadavky

- Výborné komunikační dovednosti a schopnost budovat mezilidské vztahy.
- Zkušenost s přímým prodejem.
- Zkušenost s vedením týmu a prodejny.
- Plynulá čeština nebo slovenština, angličtina na komunikativní úrovni.
- Kreativita a talent pro vizuální merchandising.
- Zájem o šperky je velkou výhodou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Stabilní zaměstnání na HPP - Kariérní růst - Moderní a luxusní prostředí
  • Místo pracoviště: Praha