Nabídka práce > ASISTENT/KA PRODEJE | luxusní šperky

ASISTENT/KA PRODEJE | luxusní šperky

Náplň práce

Chcete být součástí mezinárodní společnosti s největší výrobou diamantových šperků? Máte zkušenosti s prodejem a baví Vás komunikace se zákazníky? Pak nám zašlete Váš CV!

Náplň práce
- Poskytování špičkového zákaznického servisu s důrazem na profesionalitu a kompetentnost.
- Aktivní účast na přímém prodeji a dosahování prodejních cílů.
- Budování a udržování dlouhodobých a pozitivních vztahů se zákazníky.
- Zajištění atraktivního vzhledu prodejny a efektivní prezentace výrobků.
- Podpora manažera při vyřizování objednávek, správě skladových zásob a provádění inventur.

Smlouva: HPP
Režim: Dlouhý - krátký týden
Lokalita: Praha - Chodov

Požadavky

- Výborné komunikační dovednosti a schopnost budovat mezilidské vztahy.
- Zkušenost s přímým prodejem.
- Plynulá čeština nebo slovenština, znalost angličtiny je velkou výhodou.
- Silný důraz na prodej a péči o zákazníky.
- Kreativita a talent pro vizuální merchandising.
- Zájem o šperky je velkou výhodou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Stabilní zaměstnání na HPP - Kariérní růst - Moderní a luxusní prostředí
  • Místo pracoviště: Praha