Nabídka práce > Specialista/ka Software Licencí

Specialista/ka Software Licencí

Náplň práce

Pro úspěšného klienta v oblasti energií hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka HW a SW Licencí!

Máte již zkušenosti v oblasti Software a Hardware licencí?

Hledáte perspektivní spolupráci, kde na Vašem názorun a zkušenostech skutečně záleží?

Tak neváhejte, tohle bude rozhodně pro Vás!

A co budete vlastně dělat na denní bázi?
- Zajišťovat provoz a rozvoj služeb M365
- Provádět pravidelné skenování všech stanic v informačním systému
- Instalovat a provozovat nástroje pro audit, jako je AuditPro
- Sledovat a dodržovat licenční podmínky jednotlivých softwarů
- Zajišťovat licenční čistotu a dodržování autorských práv v informačním systému
- Iniciovat nákupy potřebného softwaru a hardware
- Provádět předepsané kontroly podle platných směrnic
- Promítat změny v softwarovém vybavení

Požadavky

- Zkušenost na obdobné roli se zaměřením na SW/HW licence je nutností (IT či nákupčí zkušenost)
- Preferujeme aspoň SŠ technického zaměření
- Výborná znalost českého jazyka a angličtiny na úrovni B2 (středně pokročilý)
- Znalost licenčních podmínek různých softwarů, jako jsou Microsoft, Broadcom, Red Hat
- Znalost autorského práva a zkušenosti s používáním softwarových nástrojů pro provádění softwarových auditů
- Zkušenost se SW auditn nástroji, jako je například AuditPro
- Přehled o správcovských portálech a zkušenosti s jejich používáním
- Znalost služeb M365 na úrovni správce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 26 dnů dovolené - 3 dny zdravotního volna - Variabilní složka mzdy / bonusy - Příspěvek na penzijní připojištění - Flexibilní pracovní dobu (37,5 hodiny týdně) - Dotované stravování - Vzdělávací kurzy a firemní akce - Multisport karta - A mnoho dal
  • Místo pracoviště: Praha