Nabídka práce > Kurýr pro Rohlík.cz

Kurýr pro Rohlík.cz

Náplň práce

nakládka zboží.
spolupráce se skladem.
rozvoz nákupů společnosti Rohlík.cz zákazníkům s donáškou až ke dveřím.
používání firemního telefonu a platebního terminálu.
vyúčtování denní tržby a odvod hotovosti do vkladového automatu.
udržování služebního vozidla v čistotě a s plnou nádrží na konci směny.

Požadavky

spolupráci na Živnostenský list
zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
slušné vystupování.
časovou flexibilitu.
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

férové platové ohodnocení.
veškerá dýška do vaší kapsy.
plánování směn je flexibilní dle Vašich časových možností - máme stanovený minimální počet dní, (4) které u nás musíte měsíčně odjezdit (práce je celodenní)

Další informace

V případě dotazů, kontaktujte paní Kyliánovou na tel: 732 629 356

při nedostupnosti zanechte prosím SMS, ozveme se.

Informace o pozici

  • Lukáš Vavruša
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Česky
  • Plat: 0-45000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno a okolí