Nabídka práce > ASISTENT/KA PRODEJE | luxusní šperky

ASISTENT/KA PRODEJE | luxusní šperky

Náplň práce

Staňte se součástí mezinárodní společnosti, která je předním výrobcem diamantových šperků! Máte zkušenosti s prodejem a baví vás kontakt se zákazníky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Co bude náplní vaší práce:
- Poskytování profesionálního zákaznického servisu
- Aktivní zapojení do prodeje luxusních šperků
- Péče o vztahy se zákazníky
- Spolupráce na vytváření atraktivní a příjemné atmosféry na prodejně
- Asistence při objednávkách, správě skladových zásob a inventarizaci

Režim: Dlouhý - krátký týden
Lokalita: Karlovy Vary

Požadavky

- Skvělé komunikační dovednosti a schopnost navazovat vztahy se zákazníky
- Praxe s přímým prodejem
- Plynulá čeština nebo slovenština
- Silný důraz na prodej a péči o zákazníky
- Zkušenost s prodejem šperků je velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené - Sleva na zboží - Stabilní zaměstnání na HPP - Kariérní růst - Moderní a luxusní prostředí
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary