Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ/KA | VELKÉ MEZIŘÍČÍ - 32-40 000 Kč + BONUSY

ÚDRŽBÁŘ/KA | VELKÉ MEZIŘÍČÍ - 32-40 000 Kč + BONUSY

Náplň práce

Máte znalost běžných zámečnických a údržbářských prací a bydlíte poblíž Velkého Meziříčí? Výborně!

Náplň práce:
- opravy strojů a zařízení
- preventivní údržby a seřizování strojů a zařízení
- řešení závad stroje
- zajišťování výroby náhradních dílů

Požadavky

- znalost zámečnických prací
- spolehlivost a ochota uči se
- ochota pracovat krátký a dlouhý týden

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 32000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Vánoční prémie + 2 000/měsíčně docházkový bonus - bonus za doporučení kandidáta min. 20 000 CZK - bonus za zaškolení nového kolegů ve výši 1,5 násobků základní mzdy - příspěvek min. 4 000 Kč za rok na volnočasové aktivity - příspě
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí