Nabídka práce > Prodejní asistent na částečný úvazek 20H/ týden

Prodejní asistent na částečný úvazek 20H/ týden

Náplň práce

Aktivní obsluhování zákazníků, pomoc s výběrem kolekce, pomoc na kabinkách s výběrem, velikostí a vhodným střihem. Práce s pokladnou a se zbožím, které je potřeba vybalit, vystavit, doplnit.

Požadavky

- dovršení 18 let,

- aktivní zákaznický servis,

- zkušenosti z jiného retailového obchodu výhodou,

- týmovost,

- znalost angličtiny, ukrajinštiny nebo jiného světového jazyka výhodou, ne podmínkou,

Nabízíme

- hodinový výdělek 152-190 Kč,

- měsíční bonus za splnění prodejních cílů,

- 25% příplatek za práci o víkendu,

- stravenky 100 Kč/den, hrazené ze 100% zaměstnavatelem!

- každého čtvrt roku novou uniformu,

- příspěvek na dopravu,

- zaměstnanecká sleva 30%,

- multisport karta,

Informace o pozici

  • LeeWranglerCZ s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: 152 kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: bonusy z prodeje
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Fashion aréna