Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER | STROJÍRENSTVÍ – ELEKTRO | AŽ 90 000 KČ

PROJEKTOVÝ MANAŽER | STROJÍRENSTVÍ – ELEKTRO | AŽ 90 000 KČ

Náplň práce

V roli projektového manažera budete oporou prodejního oddělení během fáze přípravy nabídek. Převezmete projektové řízení zakázkové výroby železniční techniky, budete zodpovědní za úspěšnou realizaci projektu a fungovat jako prostředník mezi prodejem, systémovým inženýrstvím, vývojem a organizačními jednotkami, které poskytují personální zdroje pro projekt.

Na pozici Vás čeká:
- vedení projektového týmu a zajištění úspěchu projektu z hlediska financí, času a kvality
- podpora prodejního oddělení při procesu nabídkového řízení
- přímá komunikace a podpora zákazníků
- zajištění spolupráce mezi prodejem, systémovým inženýrstvím, vývojem a organizačními jednotkami zajišťujícími personální zdroje pro projekt
- zlepšování organizačních a administrativních procesů v týmu
- organizace a realizace akceptačních testů produktů se zahraničním zákazníkem nebo ve výrobním závodě v Praze
- iniciování a sledování změn a úprav

Požadavky

- technické vzdělání (SŠ, ideálně VŠ – mzda se odvíjí od výše vzdělání)
- znalost elektrotechniky a zájem o ni
- zkušenost s řízením technicky zaměřených projektů (výhodou: železnice)
- komunikativní úroveň angličtiny (B2/C1 – ústně i písemně)
- silné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- vůdčí typ, týmový hráč
- spolehlivost, svědomitost
- ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 75000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - Cafeteria
  • Místo pracoviště: Praha