Nabídka práce > FINANCIAL CONTROLLER | TURNOV | AŽ 65 000

FINANCIAL CONTROLLER | TURNOV | AŽ 65 000

Náplň práce

Máte chuť se věnovat controllingu? Umíte s čísly a v Excelu se neztratíte? Pak hledáme právě Vás!

Do naší společnosti v Turnově hledáme nového člena týmu na pozici: FINANCIAL CONTROLLER.

Co budete mít na starost?

- Vaší prioritou bude reporting, související analýzy a spolupráce na plánování nákladů
- Převezmete zodpovědnost za investiční controlling
- Supportujete controlling výrobní, přičemž budete denně komunikovat s výrobou a supply chainem
- Komunikace s centrálním controllingem

Požadavky

Co od Vás budeme potřebovat:

- Pokročilá práce v MS Excel je pro Vás samozřejmostí, zkušenosti se SAPem posuzujeme jako výhodu
- Analytické a koncepční myšlení Vám je vlastní
- Znáte finanční a manažerské účetnictví, ideálně i proces plánování
- Komunikujete anglicky min. na úrovni B2 (němčina vám bude jen k dobru)
- Zkušenosti z oblasti controllingu, hlavně pak výrobní společnosti, jsou výhodou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat + každoroční přidávání - 25 dní dovolené - Finanční odměny za odpracované roky - Možnost osobního rozvoje - Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou - Dotované závodní stravování - Hrazené jazykové kurzy - Pružno
  • Místo pracoviště: Turnov