Nabídka práce > Zdravotní sestra

Zdravotní sestra

Náplň práce

Pro zdravotnické zařízení, které spadá pod světovou špičku v oblasti dialyzační léčby hledáme zdravotní sestry.

Pokud máte zájem pracovat ve zdravotnictví, pošlete nám svůj životopis!

Zapotřebí je především příjemné vystupování a lidský přístup.

Zdravotnické vzdělání nebo zkušenosti jsou vítány.

Pracuje se ve tří směnném provozu s polovičními nočními a volnými nedělemi.

Požadavky

Pro tuto práci potřebujete:

* komunikativnost, příjemné vystupování, lidský přístup,
* organizační schopnosti a spolehlivost,
* základní znalost práce s počítačem,
* ochotu práce ve směnném provozu,
* výhodou odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 36000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co nabízíme? * dobře placenou práci v prestižní mezinárodní společnosti s každoročním navýšením mzdy, * roční odměny, * náborový příspěvek, * přátelský a příjemný kolektiv a moderní prostředí, kde se budete cítit dobře, * příspěvek na penzijní a živo
  • Místo pracoviště: Most