Nabídka práce > Telefonistka/Telefonista

Telefonistka/Telefonista

Náplň práce

NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ!

Jedná se o volání na “studené” kontakty, nabídku našich služeb, sjednání schůzky s poradcem a následně zapsání průběhu hovoru do tabulky a případné schůzky do kalendáře. Studené kontakty jsou takové kontakty, kdy o nás klienti nevědí, neznají nás a kontakt si nevyžádali. Proto je nutná efektivní komunikace, upoutat klientovu pozornost, vzbudit zájem o naše služby či produkty. Na druhou stranu ale je nutné klientovi naslouchat a odhadnout jeho potřeby a tím směrem vést hovor. Je nutné se připravit na to, že hovor občas bývá i nepříjemný.

Požadavky

- práci na PC (google dokumenty, kalendář), vlastní notebook a telefon
- komunikativnost - jedná se o denní kontakt s klienty, náplní práce je volat, volat a volat
- trpělivost a psychickou odolnost - volá se na “studené” kontakty - klienti nás neznají, nečekají kontakt od nás a ne vždy
je telefonát příjemný
- samostatnost a spolehlivost - umět si poradit při plnění zadaných úkolů
- časovou flexibilitu

Nabízíme

- odpovídající ohodnocení dle výkonu a odvedené práce
- časovou flexibilitu - denní pracovní režim si určujete sami - potřeba volat alespoň 3-5h denně
- zaškolení
- přidělené kontakty
- práce z domova

Další informace

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Telefonista/Telefonistka. A to takovou, která bude komunikativní, spolehlivá, samostatná a pracovitá.

Informace o pozici

  • Emil Fritsche
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: provizní systém od 5.000Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: časová flexibilita, práce z domova
  • Vhodné pro: maminky na mateřské/rodičovské dovolené, ZTP
  • Místo pracoviště: celá ČR