Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY

VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY

Náplň práce

Máte zkušenosti se zaváděním výrobní linky na míchání plastů (kompaudační linka)? Hledáte novou výzvu, která se stane vaším dítětem? Pak nám pošlete svůj životopis!

Projekt přeberete už v jeho průbehu, kdy hlavními úkoly bude dokončení projektu, rozjezd linky, postavení týmu a jeho následné vedení.

Náplň práce:
Zodpovědnost za projekt zavedení kompaudační linky do výroby:
- nákup
- komunikace s dodavateli
- zavedení do výroby
- vyhodnocování možných rizik projektu
- řízení rozpočtu
- komunikace se zahraničním vedením
Vedení nově vzniklé výroby:
- tvorba týmu
- nastavování procesů
- rozvoj vztahu s dodavateli
- spolupráce na tvorbě výrobních prognóz
- zvyšování efektivity

Požadavky

- zkušenosti s provozem míchací linky - PLASTY
- komunikativní znalost anglického
- silné projektové řízení
- výhodou zkušeností s termoplastickými elastomery
- vůdčí schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 100000 CZK do 180000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - přátelské rodinné prostředí - stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč) - pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy - po 3 letech u společnosti dovolená navíc
  • Místo pracoviště: Chomutov