Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK | Kolín | 50 000 Kč nástupní bonus

ELEKTROMECHANIK | Kolín | 50 000 Kč nástupní bonus

Náplň práce

Máte platnou vyhlášku 50/78 nebo NV 194/2022 Sb. §6? Vyznáte se v technické dokumentaci a zajímáte se o automobilový průmysl? Pak hledáme přímo Vás!

Do provozu v Kolíně - Ovčárech hledáme kandidáty na pozici Elektomechanika - pracovníka údržby. Na starost budete mít údržbu strojů a zařízení, preventivní údržbu a případné opravy.

Směny: od pondělka do pátku, 8 hodin denně, střídají se ranní a odpolední.

Kromě motivačního ohodnocení nabízíme také nástupné bonus ve výši 50 000 Kč!

Požadavky

- Vyhláška 50/78 nebo NV 194/2022 Sb. §6
- Znalost práce s PC (Windows, Word, Excel, Outlook)
- Schopnost čtení technické dokumentace- elektro/mechanika
- Orientace v oblasti automotive výhodou (znalost pohonů, senzoriky, zapojení motorů apod.)
- Zájem o poznávání nových technologií
- Aktivní přístup k práci
- Samostatnost a důslednost s citem pro detail

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 42500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Náborová odměna 50 000,- - Měsíční variabilní složku mzdy až 2 500 Kč - 13. a 14. mzdu (po prvním odpracovaném roce) - Cafeteria systém (čerpání prostředků na sport, zdraví, kulturu) 4 600,- ročně - Příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - Až 3
  • Místo pracoviště: Kolín