Nabídka práce > ASISTENT VÝROBY | JEDNA SMĚNA

ASISTENT VÝROBY | JEDNA SMĚNA

Náplň práce

Máte technické vzdělání,vztah k administrativě a chcete se stát pravou rukou vedoucího výroby?Hledáme, spolehlivé uchazeče, kteří by měli nastarost:

- organizaci a koordinaci výroby (od zaměstnanců po stroje)
- participaci na plánování výroby
- zajištění školení, resp. školení nováčků
- správu směrnic, výrobních protokolů a návodek

.. a v neposlední řadě zastupuje vedoucího výroby či mistra v případě potřeby

Požadavky

- dokončené vzdělání technického či chemického směru
- anglický jazyk pro účely participace v mezinárodních projektech
- spolehlivost, samostatnost
- ochota učit se

Výhodu Vám poskytne praxe na obdobné pozici - zástupcu vedoucího, asistent výroby, zástup mistra i všeobecný technický přehled ve smyslu výrobního toku.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Penzijní připojištění - Příspěvek na stravu - Výhodné tarify pro naše zaměstnance a jejich rodiny - Příspěvek do Sodexa
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem