Nabídka práce > CHEMIK PRO RECEPTURY | VÍTÁME I ABSOLVENTY

CHEMIK PRO RECEPTURY | VÍTÁME I ABSOLVENTY

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme člověka s chemickým vzděláním - středoškolským či vysokoškolským, který je schopen se orientovat v recepturách a dokáže reagovat na zjištěné odchylky. Pokud hledáte práci v Ústí nad Labem a zároveň toužíte po zapojení do evropského týmu, budeme rádi za Váš životopis.

Do denní agendy této pozice spadá také:
- dávkování surovin
- optimalizace náběhové křivky
- optimalizace postupů i procesů
- monitoring vč. nápravných opatření
- příprava a koordinace vzorků
- sledovat trendy a vyhodnotit jejich aplikovatelnost

Požadavky

- dokončená chemická studia
- přehled v testovacích metodách
- nebát se hovořit anglicky (mezinárodní tým)
- počítačová gramotnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Penzijní připojištění - Příspěvek na stravu - Výhodné tarify pro naše zaměstnance a jejich rodiny - Příspěvek do Sodexa
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem