Nabídka práce > VEDOUCÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ | home office

VEDOUCÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ | home office

Náplň práce

Máte zkušenosti se mzdovým účetnictvím? Nedělá vám problém komunikace v angličtině? Pak pro vás něco máme, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:
- komunikace s externími zpracovateli mezd
- přezkoumávání a dozor nad měsíčními mzdovými procesy
- podpora náboru, ukončení a změn v oblasti mezd
- správa absencí (nemocenská, mateřská, otcovská)
- provádění měsíčních kontrol mezd a příprava plateb
- příprava a odesílání měsíčních zpráv pro sociální a zdravotní úřady
- denní správa nemocenských
- podpora dalších pravidelných mzdových operací

Požadavky

- SŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ (denní využití)
- zkušenosti se zpracováním mezd
- ideálně zkušenosti s výrobní společností
- pokročilý uživatel MS Excel (vlookup a PIVOT)
- výhodou zkušenosti v systému OKbase

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 2x týdne home office - Dotované stravování/ stravenky - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na penzijní připojištění - Kafetérie - Referal program
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem