Nabídka práce > REFERENT/KA S AJ | ZÁKAZNICKÝ SERVIS NEBO NÁKUP

REFERENT/KA S AJ | ZÁKAZNICKÝ SERVIS NEBO NÁKUP

Náplň práce

Kde by tak mohl/a rozjet kariéru komunikativní absolvent/ka s dobrou znalostí angličtiny? A co třeba u nás?
Máme volné místo v obchodním i nákupním oddělení!
Naši REFERENTI jsou organizačně schopní, nebojí se komunikovat a zvládnou se domluvit s klienty i anglicky. Přidáš se k nim?

Na ZÁKAZNICKÉM SERVISU tě bude čekat:
- příjem objednávek
- jejich zadání do systému
- kontrola zpracování až do okamžiku expedice
- komunikace se zákazníky

V oddělení NÁKUPU bys měl/a na starosti:
- nákup materiálu pro výrobu
- kontrolu a schvalování faktur
- řízení skladových zásob
- komunikaci se stávajícími i novými dodavateli
- vyřizování reklamací

Pokud máš na obdobné pozici už zkušenosti, jedině je uvítáme. Nedělá nám ale problém i zaučit tě od začátku. :)

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- schopnost plynule komunikovat anglicky (slovem i písmem)
- příjemné vystupování, komunikace
- proaktivní přístup
- organizační schopnosti
- znalost SAP velkou VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. + 14. mzda - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - dotované stravování - flexibilní pracovní doba - služební mobil a notebook - příspěvek na životní / penzijní pojištění - program Cafeterie - vánoční / vitaminové / narozeninové balíčky
  • Místo pracoviště: Český Krumlov