Nabídka práce > ZÁKAZNICKÁ KVALITA | AUTOMOTIVE

ZÁKAZNICKÁ KVALITA | AUTOMOTIVE

Náplň práce

V komunikaci jsi jako ryba ve vodě? Jsi perfekcionista, který si zakládá na kvalitě práce a chce přispět k vytvoření kvalitních výrobků? Nebojíš se vyřešit problémy a zajistit jejich nápravu?

Pokud ano, ozvi se, hledáme právě TEBE - PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Hledáme někoho, kdo bude:

* komunikovat se zákazníky a pečovat o ně
* dává pozor na zákaznické požadavky
* zpracovávat a řešit reklamace - metodika 8D
* spolupracovat s ostatními napříč společností
* ochoten přispět k tvorbě zlepšovacích procesů

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* AJ min. B1
* praxe v oblasti kvality (automotive) výhodou
* znalost MS Office, Outlook
* řidičský průkaz B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 25 dní volna * Možnost profesního růstu * Kafeterie * Flexibilní pracovní doba * Bonusy za docházku * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava