Nabídka práce > EMBEDDED DEVELOPER | možnost pro absolventy

EMBEDDED DEVELOPER | možnost pro absolventy

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent po VŠ a hledáš první pracovní uplatnění? Baví tě vývoj v C nebo C++?

Zkus to s námi a během chvíle propadneš kouzlu embedded vývoje!

Do stávajícího týmu hledáme nové posily, kteří dostanou příležitost pro rozvoj svých znalostí. Pracujeme na zajímavých projektech v oblasti vojenské nebo letecké techniky.

Jak bude vypadat pracovní náplň:

* vývoj embedded aplikací
* spolupráce při návrhu softwaru
* testování a optimalizace
* tvorba technické dokumentace
* příprava výrobku pro nasazení u zákazníka

Požadavky

* VŠ vzdělání v oboru IT a vývoje
* znalost programovacího jazyka C nebo C++
* zájem o embedded vývoj a HW
* angličtina alespoň na pasivní úrovni pro čtení a psaní technické dokumentace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * možnost práce z home office * příspěvek na stravování * benefitní systém * náborový příspěvek * závodní jídelna * firemní notebook a telefon * další vzdělávání, školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště