Nabídka práce > Specialista Zákaznického Servisu

Specialista Zákaznického Servisu

Náplň práce

Máte praxi na administrativní pozici a jste schopný komunikovat anglicky s svými kolegy? Jste komunikativní a schopni monitorovat kde se co děje?

Hledáme Specialistu Zákaznického Servisu, který bude:
- monitorovat dopravu pro významného klienta
- monitoring včasného dodání zásob - informování všech stran ohledně potíží v případě potřeby
- spolupracovat napříč týmy společnosti a externími týmy - sklad, logistika, zákazník, dodavatel
- příprava doručovacích plánů
- hlášení a zaznamenávání výjimečných událostí
- práce s interním programem a MS Office

Požadavky

- anglický jazyk pro denní komunikaci s kolegy z oddělení
- český nebo slovenský jazyk pro komunikaci se skladem
- schopnost monitorovat a eskalovat věci
- velmi dobré komunikační schopnosti
- MS Office - například MS Excel kontingenční tabulky, funkce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - možnost home office - příspěvek na dopravu - stravenky - 5 týdnů dovolené - cafeterie - odměna za pracovní výročí - odměna za doporučení zaměstnance
  • Místo pracoviště: Praha