Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL | OKENÁŘSTVÍ

OBCHODNÍ ŘEDITEL | OKENÁŘSTVÍ

Náplň práce

Hledáme zkušeného Obchodního ředitele, který nám pomůže reorganizovat obchodní činnost a vyrůst na tuzemském trhu oken a dveří.
Máte rádi výzvy, jste lídr s hlubokou znalostí analytických nástrojů, obchodu a strategického řízení? Máte vztah k okenářství, stavebnictví či jinému příbuzného oboru? Máte prokazatelné zkušenosti v rámci obchodu, které byste rádi uplatnili?

Vaše náplň práce:
- tvorba a realizace obchodní strategie vedoucí k růstu prodejů na českém trhu (v počátku zejména region Praha, Střední Čechy)
- nastavení cílů a systému odměňování pro členy týmu obchodníků, rozšíření týmu obchodníků v návaznosti na tuzemské prodejní cíle.
- monitoring plnění obchodních cílů a obchodních zástupců (KPI), poskytování zpětné vazby, aktivně účasten na tvorbě obchodního plánu pro tuzemský trh.
- navazování klíčových partnerských vztahů s klienty, obchodními partnery a developery
- spolupráce s marketingovým týmem (propagace značky)
- identifikace nových obchodních příležitostí a postupná expanze do ostatních regionů v ČR

Požadavky

- VŠ nebo SŠ
- Praxe na vedoucí obchodní pozici (okenářsví, nebo stavebnictví VÝHODOU)
- Prokazatelné výsledky a úspěchy v budování obchodních týmů
- Vyhledávání obchodní příležitostí a nastavení obchodní strategie
- Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- Analytické a strategické myšlení
- Samostatnost a cílevědomost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: +prorůstový variabilní bonus z dosažených tržeb a jejich ziskovosti auto se soukromým účelům (střední třída Škoda Superb apod.) Příspěvek na penzijní/životní připojištění Stravenky/příspěvek na stravování Dovolená 5 týdnů
  • Místo pracoviště: Tábor