Nabídka práce > SPECIALISTA | LASEROVÉ SVAŘOVÁNÍ | JIHLAVSKO

SPECIALISTA | LASEROVÉ SVAŘOVÁNÍ | JIHLAVSKO

Náplň práce

Aktuálně rozšiřujeme náš tým a hledáme Tebe, kolego!

Máš zkušenosti s LASEROVÝM SVAŘOVÁNÍM?
Máš odpovídajcí praxi a minimálně střední školu?
Nebojíš se komunikace v angličtině?

Tvůj denní chléb:
* Vývoj a implementace procesů na základě produktových požadavků
* Plánování a optimalizace laserového svařování a popisů
* Technická podpora při zavádění nových projektů do výroby
* Mezinárodní spolupráce
* Zavádění inovativních metod a systémů
* Digitalizace procesů a analýza dostupných dat
* Plánování a sledování nákladů v odpovědné oblasti
* Metodické vedení a školení kolegů

Posílej CV! Těšíme se na Tebe!

Požadavky

* Min. SŠ technického směru
* Praxe min. 5 let
* Znát oblast technologie laserového svařování
* AJ na denní bázi

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Bonusy * Cafeterie * Příspvek na penzijko * Příspěvek na sport * Jazykové vzdělávání * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava