Nabídka práce > Obchodní Manažer pro okna a dveře

Obchodní Manažer pro okna a dveře

Náplň práce

Jste zkušený prodejce v okenářství? Rozumíte tomuto produktu a jste schopen si navázat silné vztahy s klienty?

Co budete mít jako Obchodní Manažer na starost?
- kontakt s klienty - novými i stávajícími
- nastavení dlouhodobé strategie u klienty
- spolupráce s marketingem - účast na veletrzích a dalších akcích
- ve spolupráci s technickým týmem návrhgovat zákazníkovi technická řešení na míru
- příprava obchodních nabídek a smluv
- monitorovat konkurenci a aktuality v odvětví
- potenciál vedení tymu obchodníků

Požadavky

- zkušenost s prodejem OKNA a DVĚŘE je podmínkou! - prokazatelná znalost produktů
- řidičský průkaz skupiny B - cestování za zákazníky v regionu Praha a Střední Čechy
- samostatnost
- obchodní duch
- potenciál pro vedení týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - variabilní bonus z objemu dosažených tržeb a jejich ziskovosti - osobní automobil (i k soukromým účelům) - příspěvek na penzijní/životní připojištění – po zkušebce nebo půl roce - stravenky/příspěvek na stravování - dovolená 5 týdnů
  • Místo pracoviště: Praha