Nabídka práce > SPECIALISTA BALENÍ | LOGISTIKA

SPECIALISTA BALENÍ | LOGISTIKA

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Nebo dokonce přímo z oddělení balení?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme SPECIALISTU BALENÍ!

Co Vás na pozici čeká?
- Navrhování jednotlivých druhů balení, vytváření, aktualizace balících předpisů, norem za oblast balení a zadávání do systému SAP
- Spolupráce při tvorbě logistických konceptů za oblast balení - provádění nápočtů a kalkulací obalových kont
- Organizace a provádění inventury obalů
- Zodpovědnost za validaci balících předpisů v zákaznických systémech a za evidenci obalových kont
- Provádění validací prvního sériového kusu pro výrobu sériových obalů
- Spolupráce při opravách a optimalizacích obalů - vedení evidence oprav
- Vedení a správa obalových kont

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- dobrá práce na PC (MS Office)
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- zkušenost z oblasti logistiky ideálně ve výrobní společnosti
- zkušenosti se systémem SAP výhodou
- jazyk není nutností, pouze výhodou (AJ nebo NJ)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - dotované stravování na pracovišti - příspěvek na volnočasové aktivity - výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další benefity
  • Místo pracoviště: Nymburk