Nabídka práce > Lektor doučování - Různé předměty (Online nebo prezenčně)

Lektor doučování - Různé předměty (Online nebo prezenčně)

Náplň práce

Studuješ na vysoké škole nebo v závěrečném ročníku gymnázia? Hledáš práci, která se přizpůsobí Tvým časovým možnostem? Tak to jsi přesně člověk, kterého hledáme! Máme pro tebe pozici lektora našich lekcí a kurzů.

Je jedno jestli tě baví matematika, čeština, angličtina nebo třeba informatika. U nás se doučují různé předměty ze základních a středních škol. Každý rok pořádáme i přípravné kurzy na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka a pololetně u nás probíhají online kroužky zaměřené na IT a to hlavně na základy programování (Python, Unity).

Co budeš chtít doučovat je čistě na tobě!

Připoj se do našeho týmu lektorů a začni doučovat a pomáhat tím tak ostatním studentům se vzděláním!

Požadavky

- Seš studentem alespoň závěrečného ročníku gymnázia nebo studuješ na vysoké škole

- Příprava na lekce

- Aktivní komunikace

- Zodpovědnost, trpělivost a vřelý přístup k dětem

Nabízíme

- 100% časová flexibilita - Sám si říkáš kdy chceš učit,

- Volba předmětů je čistě na tobě.

- Pracovat můžeš odkudkoliv

- Možnost dlouhodobé spolupráce

- Spolupráci na DPP

Informace o pozici

  • iTutoring s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200 - 400 Kč / Hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda