Nabídka práce > Masér/ka, Fyzioterapeut/ka

Masér/ka, Fyzioterapeut/ka

Náplň práce

• Různé druhy masáží,
• individuální (i možnost skupinového) cvičení s lidmi,
• po konzultaci možnost uplatnění dalších služeb, které umíš a týkají se zdravého životního stylu,
• komunikace a možnost konzultací s lidmi o jejich aktuálních potížích.

Požadavky

• Rekvalifikační masérský kurz s akreditací MŠMT nebo úspěšně ukončené středoškolské vzdělání v oboru masér nebo úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru fyzioterapeut,
• vnímá práci maséra a pomoc lidem jako poslání,
• oboustranná důvěra a spolehlivost,
• příjemné, sebevědomé, komunikativní vystupování,
• práce pro lidi – pracujeme proto, abychom pomohli lidem se cítit lépe,
• ochota vzdělávat se, učit se nové věci v oboru masáží,
• ideálně i řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

• Práci v příjemném prostředí v Tišnově,
• příjemný a přátelský kolektiv,
• práce na živnostenský list nebo při menší časové dotaci i na DPP,
• práci až 25-30hod týdně, ale vše na domluvě,
• hlavně dopoledne, po domluvě i odpoledne nebo víkend,
• práci ve 100% přírodním prostředí i se 100% přírodními produkty,
• mzda: 250kč/odpracovaná hodina a možnost zvýšení mzdy až na 350 kč/ hod, která vždy dorazí včas,
• podpora v dodělání dalších kurzů a osobnostním rozvoji.

Informace o pozici

  • Tvoje tělo
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Studenty, maminky na rodičovské dovolené