Nabídka práce > IT TECHNIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

IT TECHNIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máš středoškolské vzdělání v IT oboru, AJ na komunikativní úrovni B1 a jsi ochotný pracovat na směny? Tak nám dej o sobě vědět

Tvou náplní práce bude:
* poskytování podpory uživatelům
* podpora IT služeb
* monitorování terminálů, serverů
* příprava dokumentace
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v IT
* anglický jazyk na komunikativní úrovni B1
* schopnost vyřešit problémy
* spolehlivost, dobré komunikační vlastnosti
* ochota práce na směny (nepřetržitý provoz)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 32000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14., 15. mzda * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na stravování * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní a životní pojištění * jazykové vzdělávání na pracovišti * příspěvek na sportovní aktivity
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek