Nabídka práce > HLEDÁME LINGUIST TRAINEES – ANGLIČTINA, NĚMČINA, SLOVENŠTINA, POŠTINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA

HLEDÁME LINGUIST TRAINEES – ANGLIČTINA, NĚMČINA, SLOVENŠTINA, POŠTINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA

Náplň práce

V době zcela zásadní transformace celého odvětví KeyWord nabízí jedinečnou příležitost uplatnění lingvistů, počítačových lingvistů, promt inženýrů a editorů.

S nástupem možnosti umělé inteligence řada společností bojuje o přežití. Naše společnost má AI ve svých genech a jde zcela proti proudu. Zatímco ostatní zoufají, my neustále objevujeme další možnosti. Je to vzrušující!

Požadavky

Požadujeme: úroveň B1+, spolehlivost, počítačovou zručnost.

Nabízíme

Jak bude tvoje práce vypadat za rok, za dva nebo za pět let?
Pokud se chceš neustále rozvíjet společně s vývojem AI a dalších technologií, přidej se k nám. Budeš získávat průběžné školení a zpětnou vazbu ke své práci. Naučíš se efektivně využívat překladové paměti, vytvářet a spravovat terminologické báze, efektivně provádět kontrolu kvality a využívat aktuálních nástrojů AI.

Brigáda vhodná pro studenty. Začít můžeš ihned!

Další informace

Zašli nám své CV s kontakty na e-mailovou adresu: cv@key-word.cz

KeyWord. Always a Step Ahead!

Informace o pozici

  • KeyWord s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda