Nabídka práce > SPECIALISTA AUTOMATIZACE| vhodné i pro absolventy!

SPECIALISTA AUTOMATIZACE| vhodné i pro absolventy!

Náplň práce

Máte znalosti v IT programování? Pošlete Váš životopis.

Pro mezinárodní společnost na Žďársku hledáme SPECIALISTY AUTOMATIZACE (programování PLC a průmyslových robotů).

Vaší náplní práce bude tvorba a odladění řídících programů - programování robotů, spolupráce v rámci společnost i se zákazníky, uvádění zařízení do provozu + servis a údržba.

Požadavky

- SŠ / VŠ technické vzdělání
- ochota cestovat - zapojování robotů, údržba a servis přímo u zákazníka!
- ŘP sk. B
- ochota se dále vzdělávat

Výhodou:
- praxe v programování robotů
- AJ
- elektro vzdělání a vyhláška 50

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - 25 dní dovolené - zkrácená pracovní doba - 7,5 h/den - bonusy ke mzdě - příspěvek na stravování, penzijko - zajímavé projekty - spousta dalšího
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou