Nabídka práce > Příležitost pro studenty

Příležitost pro studenty

Náplň práce

Hledáme nové spolupracovníky z řad studentů /PGS studentů / i absolventů/ pro řešení vývojových a výzkumných úloh z oblasti elektronických systémů: tvorba a spolupráce na vývoji Human-Machine-interface,
testování a ověřování matematických modelů, řešení projektů vědy a výzkumu, úlohy AI, aj.

Požadavky

Vhodné pro studenty 3. a vyšších ročníků včetně doktorského studia. Znalost simulačních/modelovacích nástrojů, nástrojů umělé inteligence, programování a vizualizačních nástrojů výhodou.

Nabízíme

Spolupráci na atraktivních národních/mezinárodních projektech, mladý inovativní kolektiv, možnost využití výstupů pro různé studentské práce aj.

Informace o pozici

  • ÚTIA AV ČR, v.v.i.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty MATFYZ, ČVUT Praha aj.
  • Místo pracoviště: Praha 8