Nabídka práce > Dispečer mezinárodní dopravy - okres Benešov

Dispečer mezinárodní dopravy - okres Benešov

Náplň práce

Jste zkušený dispečer?
Orientujete se v kamionové dopravě?

Pro firmu, která je výhradním dodavatelem potravin, hledáme Dispečera, který bude mít na starost:
- Organizaci dopravy zejména ze Španělska či BENELUXu
- Plánování a zajišťování rozvozů na prodejny našeho klienta
- Komunikace napříč společností - řidiči, sklad
- Kontrola výkazů řidičů
- Plánování směn řidičů

Požadavky

- praxe z obdobné pozice - orientace v kamionévé dopravě
- výborná znalost angličtiny - budete denně komunikovat s dopravci
- výborné organizační a komunikační dovednosti - využijete je při každodenní práci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonus - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál - vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Benešov