Nabídka práce > HR MANAŽER/KA

HR MANAŽER/KA

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů a chcete se podílet na HR strategii, marketingu a rozvoji zaměstnanců? Pokud chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele, pak pošlete životopis a staňte se součástí TOP managementu prosperující společnosti.

Na pozici Vás čeká:

- kompletní HR agenda
- podílení se na náborové strategii
- onboardingový proces
- správa systému odměňování
- řízení vzdělávacích a rozvojových programů
- řízení zpracování mezd

Požadavky

- VŠ vzdělání
- zkušenosti na manažerské HR pozici, ideálně ve výrobním prostředí

- komunikativní AJ
- znalost pracovního práva a pracovněprávních předpisů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 80000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 dní dovolené navíc - služební automobil - věrnostní bonusy - zajištění obědů přímo ve společnosti za pouhých 20,- Kč - služební telefon - výhodné telefonní tarify - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Pardubice