Nabídka práce > SEŘIZOVAČ- MECHANIK LINEK

SEŘIZOVAČ- MECHANIK LINEK

Náplň práce

Do výrobní firmy vyrábějící potraviny hledáme posilu do týmu
SEŘIZOVAČE - MECHANIKA LINEK

Co práce obnáší?

- údržba a seřízení strojního zařízení
- diagnostika a opravy
- vedení příslušné dokumentace o opravách
- komunikace napříč výrobou a údržbou

Pracuje se v nepřetržitém režimu, tzn. 12tky, krátký-dlouhý týden.

Nástup do kmene co nejdříve na HPP.

Požadavky

- vyučení nebo SŠ technického směru - zkušenosti na pozici seřizovač, údržbář, mechanik apod.
- zodpovědnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12tky)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - postupně narůstající mzda dle adaptačního plánu - stabilní práce až do důchodu - 5 týdnů dovolené - motivující mzdu - odměny na dovolenou a Vánoce - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - flexi passy - dotované teplé obědy (ve
  • Místo pracoviště: Olomouc