Nabídka práce > DATOVÝ SPECIALISTA| VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| MOŽNOST HO

DATOVÝ SPECIALISTA| VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| MOŽNOST HO

Náplň práce

Jste analytický typ, excel je Váš nejlepší přítel a dokážete se zaměřit na detaily? Zvládnete pracovat samostatně ale spolupracovat v týmu? Komunikace v angličtině se zahraničními kolegy pro Vás není žádný problém? Nebojíte se změn a rychle se na ně adaptujete? Pak hledáme právě Vás!

Co vás bude na této pozici čekat?
- Zajištění správného zadávání a správy dat (zákazníci, dodavatelé, produkty, materiály, zařízení)
- Provádění pravidelných kontrol kvality dat a implementace preventivních a nápravných opatření.

- Spolupráce s lokálními i mezinárodními týmy pro zajištění správnosti a včasnosti datových záznamů.

- Poskytování podpory uživatelům v oblasti správy dat a školení na nástroje a systémy.
Aktualizace a údržba databází na lokální úrovni.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Pokročílá znalost Excelu
- Angličtina na denní komunikaci se zahraničními kolegy ( ústně i písemně)
- Analytické myšlení, důraz na detail
- Schopnost rychlé adaptace na změny a komunikovat problémy
- Výhodou znalost SAP a zkušenosti na obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba a možnosti home officu - Služební notebook a telefon - odměny a ocenění pro zaměstnance - Příspěvky na penzijní pojištění - Multisport karta - Ebenefity - Stravenky - Kurzy Aj zdarma - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem