Nabídka práce > SKLAD - HOSTIVAŘ - Dlouhodobá spolupráce PO-PÁ!

SKLAD - HOSTIVAŘ - Dlouhodobá spolupráce PO-PÁ!

Náplň práce

Pro našeho klienta, sklad (e-shop) s krmivem pro zvířata a dalšími doplňky, hledáme spolehlivého brigádníka na balení, pickování a kompletaci tohoto zboží. Sklad se nachází v ulici u Pekáren v Hostivaři, Praha 10 - výborně přístupné MHD (autobus, vlak)

- Směny vždy ranní a odpolední - PO-PÁ od 6-14h a 14-22h (střídání po týdnu)

- Jistá práce nejen do konce tohoto roku!

Náplň práce:

- Kompletace položek zadané z objednávkového systému

- Práce se čtečkou

- Balení zboží a příprava objednávek na expedici

- Další pomocné skladové práce

Požadujeme:

- Věk min. 18 let

- Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce)

- Fyzická zdatnost

- Pracovitost, zodpovědnost, samostatnost!

- Schopnost docházet pravidelně a dlouhodobě (např. do konce roku - možnost i déle)

- Po zaučení - plnění normy zabalených zásilek za směnu (min. 100/den)

Nabízíme:

- Jistou brigádu na několik měsíců!

- Denní vyplácení!

- Základní mzda - 175,00 Kč/hod

- Dotované obědy, pouze za 20Kč,-!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis, případně motivační dopis, ve kterém uveďte Vaše dosavadní zkušenosti například ze skladových prací a Vaši motivaci pracovat právě v této společnosti.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 175
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha