Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | AUTOMOTIVE | RELOKACE SLOVENSKO

PROCESNÍ INŽENÝR | AUTOMOTIVE | RELOKACE SLOVENSKO

Náplň práce

Jste zkušený procesní inženýr z automotivu? Hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se anglicky a nevadí Vám relokace na Slovensko?

Do výrobní firmy v Košicích hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Vaší náplní práce bude:

- vývoj, design a optimalizace výrobních procesů
- spolupráce s výrobou, zákazníky a produktovými inženýry
- spolupráce na odstranění vad pro plynulou výrobu
- vedení nápravných opatření pro navýšení efektivity
- analýza kořenových příčin
- návrh a optimalizace layoutů výroby

Požadavky

- praxe v oblasti výroby automobilů podmínkou
- VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- alespoň 5 let zkušeností na obdobné pozici
- komunikativní úroveň AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 EUR do 85000 EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - roční bonus - příspěvek na stravování - roční navýšení mzdy - příspěvek na penzijní pojištění - relokační balíček
  • Místo pracoviště: Olomouc