Nabídka práce > KOORDINÁTOR POBOČKY | Praha

KOORDINÁTOR POBOČKY | Praha

Náplň práce

Zajímá Vás stavebnictví? Jste analytický/á a zaměřený/á na detail? Láká Vás koordinace pobočky a malého týmu? Pokud ebojíte se čísel a a domluvíte se anglicky bez problémů ozvěte se!

Vaším úkolem bude:
- operativní koordinace pobočky
- vedení malého týmu operativních pracovníků pobočky
- komunikace s dodavateli a jejich koordinace
- skladové hospodářství (řízení skladu, evidence položek, inventarizace)
- optimalizace využití skladových zásob na pobočce
- kontrola a optimalizace nákladů
- reporting

Nástup možný ihned, mzda dle zkušeností.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
- výhodou zkušenosti s vedením týmu
- MS Office (excel)
- výhodou znalost Navision, Power BI
- ŘP sk. B
- znalost modulárních stavebních systémů či zkušenost s přípravou a realizací staveb výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonus - 5 týdnů dovolené - pravidelná valorizace mzdy - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní/životní pojištění - příspěvek na sportovní aktivity - jazykové kurzy na pracovišti - možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Praha