Nabídka práce > HR GENERALISTA

HR GENERALISTA

Náplň práce

Máte zkušenosti na obdobné pozici? Rádi řešíte různé HR procesy od náboru až po pracovně-právní agendu? Baví Vás práce s lidmi? Pak hledáme právě vás jakožto klíčovou součást našeho týmu ve výrobní společnosti!

Co vás čeká?
- Komplexní správa HR procesů: nábor nových zaměstnanců, onboarding, školení a rozvoj, řízení výkonu.
Podpora zaměstnanců a managementu: poradenství v oblasti pracovního práva, řešení pracovních sporů, podpora při pracovních změnách.
Administrace zaměstnaneckých benefitů a docházky.

-Spolupráce na projektech zlepšujících pracovní prostředí a firemní kulturu.
Reporting a analýzy v oblasti lidských zdrojů.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
Znalost pracovně-právní legislativy.

-Vynikající komunikační a organizační schopnosti.
Schopnost samostatně řešit úkoly a prioritizovat.
Týmový duch a proaktivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Vánoční odměny za splnění cíle společnosti - Pracovní fond 37,5h / týden - Možnost HO 1x týdně - Stravenky v hodnotě 150,- - 22 dní dovolené - měsíční příspěvek na volný čas - příspěvek na životní/penzijní připojištění - odborné vzdělávání - fire
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem