Nabídka práce > MISTR VÝROBY | SMĚNNÝ PROVOZ

MISTR VÝROBY | SMĚNNÝ PROVOZ

Náplň práce

Náplň práce:
- řízení výrobního týmu
- zodpovědnost za dodržování výrobních postupů a systémů kvality
- zabezpečení plynulosti výroby, dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců ve spolupráci s nadřízeným
- řízení výroby dle výrobní dokumentace a vedení určené výrobní dokumentace
- personální agenda - docházky, školení, motivace

Požadavky

- technické vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- zkušenosti s vedením lidí
- čtení technické dokumentace
- výborné komunikační dovednosti
- výhodou znalost anglického jazyka
- ochota práce na směny - běžně 3 směny, aktuálně na přechodnou dobu 12h směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity. Máte jedinečnou příležitost být u toho od začátku a zí
  • Místo pracoviště: Most