Nabídka práce > PEKAŘ S PRAXÍ - Supermarket Řepy / Florenc

PEKAŘ S PRAXÍ - Supermarket Řepy / Florenc

Náplň práce

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, přímo na metru Florenc, nebo v ulici Makovského na Praze 6, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka s praxí na obdobné pozici.

Pravidelná a dlouhodobá brigáda!

Náplň práce:

- Rozpékání pečiva,

- Doplňování pečiva na prodejnu (balené i čerstvé),

- Úklidové práce na úseku,

- Kontrola záručních lhůt baleného pečiva.

- Plnění norem a včasné zajištění požadovaných kusů pečiva

Požadavky:

- Vyučení v oboru, nebo předchozí praxe na obdobné pozici

- Věk min. 18let,

- Výpis z rejstříku trestů,

- Možnost pracovat dlouhodobě - Po-Pa (ranní směny) + možno i víkendové

- Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost

Nabízíme:

- Mzda 176,6Kč/hod + 10% o prací za víkend

- Možnost denního vyplácení (následující pracovní den na účet)

- Dobrá dopravní dostupnost

- Moderní pracovní prostředí,

- Možnost plánování směn dopředu

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty uvedenými v inzerátu zastavte přímo u nás v agentuře.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 176,6
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4